Papildytas gruodžio mėn. repertuaras

Sveiki,

 

Pagaliau galime Jums pranešti ilgai lauktą žinią, kokį ypatingą renginį Jums ruošiame šių metų paskutinį vakarą.
Taigi šiemet, visus didelius ir mažus, su plačia šypsena veide kviečiame gruodžio 31 d. 18 val. pabūti su mumis kartu. Jūsų laukia šventinis koncertas "LAIMINGŲ KEISTŲ!". Programa, kol kas - paslaptis, tik galime išduoti, kad šiame koncerte dalyvauja maestro Andrius Kulikauskas, Ilona Balsytė, Aidas Giniotis, Andrius Kaniava, Darius Auželis ir jauniausieji Keistuolių teatro aktoriai. Bilietus jau nuo dabar galite įsigyti pas mus kasoje ir Tiketoje.

Taip pat primename, kad šias metais mūsų repertuare Kalėdų premjera vaikams „Mamulė Mū". Tai pasakojimas apie Karvę (Aldona Vilutytė), kuri nori laipioti po medžius. Kita ūkio gyventoja - žvali, aikštinga ir ištikima Varna (Marija Korenkaitė), priešingai nei jos avantiūristė bičiulė, tvirtai stovi, tiksliau - tupi, ant žemės. Pasaką apie iš pirmo žvilgsnio neįmanomą draugystę seka šmaikštuolis Ūkininkas (Vaidotas Žitkus), kuriam talkina linksmas jaunųjų ūkininkų orkestrėlis. Kaip kurti ir išsaugoti draugystę, kaip siekti svajonės ir nepasiduoti pusiaukelėje - į šiuos vaikams ir ne tik jiems aktualius klausimus atsakys dvi draugės, kurių nepaprasti nuotykiai padės ne tik nusišypsoti, bet ir susimąstyti.

Dėmesio - nuo gruodžio 13 d. po spektaklio „Mamulė Mū" mažuosius teatro gerbėjus tradiciškai linksmins Kalėdų senelis. Bilietus į šį muzikinį spektaklį geriausia kaina galima įsigyti jau dabar - iki lapkričio 13 d. bilietas kainuos 15 Lt! Bilietų kiekis ribotas.


Naujienų prenumerata