Muzikinis spektaklis vaikams

Mamulė Mū

Režisierė - Agnė Sunklodaitė.
Scenografijos ir kostiumų dailininkė - Ramunė Skrebūnaitė.
Kompozitorius - Sigitas Mickis.

Muzikinis spektaklis "Mamulė Mū" pastatytas pagal švedų rašytojų Jujjos ir Tomo Wieslanderių knygelę "Mamulė Mū laipioja po medžius", kuri sulaukė itin teigiamų literatūros kritikų atsiliepimų. Štai ką apie ją rašo vaikų literatūros kritikas Kęstutis Urba:

"Jeigu būčiau karvė, norėčiau būti Mamule Mū. Mat tada turėčiau tokią žvalią, aikštingą ir ištikimą draugę Varną. Ir gal į medį įstengčiau įsiropšti... Deja, esu tik vaikų literatūros kritikas ir mano pareiga Jums paliudyti, jog šitoji knyga yra tiesiog puiki knyga, tikras atradimas. Šmaikšti, linksma, talentingai išversta. Ją lengva skaityti, o tiems, kurie dar to nemoka, turėtų būti smagu klausytis. Jeigu yra ne taip, - tegul man uodegą nurauna!"

Keistuolių teatro spektaklis "Mamulė Mū" (kuriam inscenizaciją parašė Agnė Sunklodaitė ir Vaidotas Žitkus) - tai pasakojimas apie labai skirtingų būtybių draugystę. Karvė Mamulė Mū (Aldona Vilutytė, Vesta Šumilovaitė) - romantikė ir avantiūristė, nepabūgusi net į medį įsiropšti. Kita ūkio gyventoja - žvali, aikštinga ir ištikima Varna (Marija Korenkaitė), priešingai nei jos avantiūristė bičiulė, tvirtai stovi, tiksliau - tupi, ant žemės. Pasaką apie iš pirmo žvilgsnio neįmanomą draugystę seka šmaikštuolis Ūkininkas (Vaidotas Žitkus), kuriam talkina linksmas jaunųjų ūkininkų orkestrėlis. Kaip kurti ir išsaugoti draugystę, kaip siekti svajonės ir nepasiduoti pusiaukelėje - į šiuos vaikams ir ne tik jiems aktualius klausimus atsakys dvi draugės, kurių nepaprasti nuotykiai padės ne tik nusišypsoti, bet ir susimąstyti.

Kaip ir kiti Keistuolių teatro spektakliai vaikams, "Mamulė Mū" kupinas muzikos, linksmų, nuotaikingų dainelių - visa tai sudomins net pačius mažiausius, kuriems dar sudėtinga sekti pasakojimo siužetą.

Vaidina:
Vaidotas Žitkus - Šmaikštuolis Ūkininkas.

Taip pat vaidina ir groja:

Spektaklis vaikams nuo 3 metų.

Trukmė - 50 min.
Premjera - 2009 m. gruodžio 5d.
Paskutinį kartą parodytas - 2015 m. kovo 21 d.
Spektaklio rėmėjas - Kultūros rėmimo fondas