Spektaklis visai šeimai

Kaip laikrodžiai Kalėdas mušė

Teatre - kitoks laikas, sako laikrodininkas Johanas naujajame Keistuolių teatro spektaklyje "Kaip laikrodžiai Kalėdas mušė". Tai - tiesa, pažįstama visiems Keistuolių bičiuliams, o ja įsitikinti dar kartą kviečiame artėjant šventėms!


Laikrodininkas Johanas įpratęs savo dirbtuvėse sulaukti įvairiausių laikrodžių savininkų, jų kasdieniškiausių ir keisčiausių, paprasčiausių ir sudėtingiausių užsakymų, tačiau sykį jo žvitrios akies ir tikslių pirštų prisireikia neeiliniam klientui. Johanui tenka ypatinga užduotis išrinkti laikrodį, kuris išmuš Kalėdas pačiam... Kalėdų seneliui.

Laikrodžių kompanija dirbtuvių lentynose įtempia savo spyruokles ir dirželius - kiekvienas iš jų trokšta būti tuo ypatinguoju, užimsiančiu garbingą Kalėdų senelio laikrodžio vietą. Ilgą istoriją jau nutiksėjęs senovinis laikrodis Janas, žaismingasis vaikiškasis Jonukas, išmanusis moksliukas Juani, techno melodijas pypsintis elektroninis Džonas ir, žinoma, kiekvieno rytinis siaubas žadintuvas Vania - visi jie trokšta būti patys laikrodiškiausi, kalėdiškiausi ir verčiausi žymausio žiemos sezono barzdočiaus kompanijos.

Kad ir kokie skirtingi bebūtų Johano laikrodžiai, konkurencinga kelionė į vieno vienintelio Kalėdų seneliui Kalėdas mušančiojo titulą pažers eilę netikėtumų ir visai netikėtą baigtį. Tik užsiminsime - ne vien žmonėms, bet ir laikrodžiams labai svarbu atrasti bendrą kalbą ir ritmą!

 

Režisierius: Aidas Giniotis

Scenografė: Ramunė Skrebūnaitė

Kompozitorius: Aidas Giniotis ir Gabrielius Zapalskis

 

Vaidina:

Aurimas Bačinskas

Dalius Skamarakas

Eimantas Bareikis

Gabrielius Zapalskis

Jonas Šarkus

Jurgis Marčėnas

Marija Korenkaitė

Vesta Šumilovaitė-Tertelienė

Viola Klimčiauskaitė