Keistuolių teatrui - 30 | Interaktyvi ekspozicija

Keistuolių teatras užveria duris rekonstrukcijai ir kviečia drauge paminėti trisdešimt metų trukusį kūrybinį etapą!Vienai dienai netikėtose teatro erdvėse įsikurūsios interaktyvios parodos tarsi laiko mašina nukels žiūrovus į pasivaikščiojimą po praeitį. Niekuomet iš arti neregėti legendiniais tapusių spektaklių kostiumai, dekoracijos, jokiuose internetiniuose archyvuose neatrandama vaizdo medžiaga, filmų bei TV laidų retrospektyva - tik dalis nemokamos programos, kurioje laukiami tiek su Keistuolių teatru užaugę, tiek scenos meno raidos istorija bendrąja prasme besidomintys lankytojai.

 

Interaktyvi ekspozicija suteiks galimybę teatro istoriją išgirsti ir iš pirmų lūpų - dekoracijose ir kostiumuose užmigusios spektaklių dvasios prabils padedamos Keistuolių trupės narių.

 

Eksperimentinė salė vienam vakarui taps kino teatru, kuriame iki vėlyvo vakaro bus galima iš naujo pažinti itin turtingą Keistuolių teatro videoteką, o pačių ištikimiausių teatro bičiulių bei užkietėjusių kolekcionierių laukia ir aukcionas, kurio metu dalelę Keistuolių teatro bus galima parsinešti namo.

 

Interaktyvi ekspozicija duris atvers gegužės 24 dieną 16 valandą, o bilietus į baigiamąjį vakaro akcentą - koncertą TRYS - galima įsigyti Tiketoje arba teatro kasoje.Renginys nemokamas.

 

Patikslinta renginio programa bus paskelbta netrukus