V.V. Landsbergio programa „Pasakojimai apie namus“

"Namai - daug platesnė sąvoka negu gyvenamasis būstas. Apie tai ir bandysiu kalbėti bei dainuoti, šis motyvas mano kūryboje gana esmiškas. Labiausiai - apie sielos namus, ten kur esu kiek amžinesnis ir nebijau jokių barbarų. Nei savų, nei svetimų." - kalba Vytautas V. Landsbergis, pristatydamas savo programą "Pasakojimai apie namus".

Gerbėjai žino, jog Vytauto V. Landsbergio kūryba nesutalpinama į vieno žanro rėmus; lygiai taip pat ir nauja jubiliejinė menininko programa negali būti pavadinta vien tik koncertu.

Rašytojui, poetui, kino bei teatro režisieriui ir bardui šiemet sukanka 55-eri. Ta proga atlikėjas sako norįs prisiminti savo filmuotus žmones, rimuotus tekstus bei "rudnosiukus, kurie padėjo palikti vienus namus ir keliauti ieškotis kitų". Specialiai šiai sukakčiai sudėtas teatriškai / kinematografiškai / muzikaliai / poetiškas pasirodymas leis susipažinti su Vytautu V. Landsbergiu ne tik kaip su įvairiapusišku kūrėju, bet ir susitikti jį kaip paprastą, atvirą ir nuoširdų namiškį.

"Namiškiai - turbūt visi, jeigu jau susitikom po šiuo dangum, šioje Lietuvoj. Šiuose palaimintuose Dievo namuose." - sako Vytautas V. Landsbergis ir kviečia į didijį "Pasakojimų apie namus" pristatymą Vilniuje, savo mėgstamame "Keistuolių teatre" ir Šiaulių dramos teatre.