Kalėdų premjera! Teatralizuotas koncertas vaikams Zdenėk Miler ir Hana Doskočilova knygos „Kaip kurmiukas pagydė pelytę” motyvais

KURMIS IR RAMUNĖ

Pasaulyje nėra nieko geresnio kaip turėti geriausią draugę ar draugą. Taip kaip Kurmiukas turi pelytę. Tačiau draugystę patikrina išbandymas - pelytė susirgo. Draugei padėti gali tik vienintelis vaistas - Matricaria chamomilla, lotynišku pavadinimu pasivadinusi Ramunė. Lietuvių liaudies išmintis teisingai sako: „Draugą nelaimėje pažinsi" ir Kurmiukas tuoj pat traukia į paieškas po visą platų pasaulį. Kur jis tik nebuvo patekęs: ir po vandeniu, ir ryklio pilve, ir šiaurės ašigalyje, ir Amerikoje, ir Afrikoje, ir Australijoje, ir Olandijoje. Su įvairiais pavojais kelionėje teko susigrumti Kurmiukui: gėlėmis žmogėdromis, šokinėjančiais krūmais, padanges varstančiu vanagu. Tačiau pasaulyje, kuris kupinas grožio ir gėrio, Kurmiukas, atokiausiuose pasaulio kampeliuose, taip pat atranda naujų draugų ir bendražygių.

Kuriame pasaulio krašte Kurmiukas atrado Ramunę? Ar iš tikrųjų, ko nors ieškodami, kelionę turime pradėti nuo tolimiausių pasaulio kampelių? Galbūt kartais tai, ko ieškome yra visai čia pat? Kur gyvena gėlės žmogėdros ir kaip skamba dainos po vandeniu? Bei kodėl reikia vertinti draugystę?

Svarbiausias gyvenimo vertybes gvildens Keistuolių teatro aktoriai. Pasitelkę fantaziją, improvizaciją ir muziką aktoriai pasakos istoriją pasiversdami įvairiais personažais.

Po teatralizuoto koncerto - susitikimas su Kalėdų seneliu!

 

Režisierius ir scenarijaus autorius: Vytautas Rašimas

Vaidina: Severina Špakovska, Eimantas Bareikis, Giedrius Kiela, Jonas Šarkus, Gabrielius Zapalskis

Dailininkė: Ramunė Skrebūnaitė

Kompozitorius: Deividas Gnedinas

Dainų tekstų autorė: Agnė Sunklodaitė

 

Spektaklis visiems vertinantiems draugystę, rekomenduojamas 2-12 m. vaikams

Trukmė 50 min.

Premjera - 2014 m. gruodžio 6 d.
Paskutinį kartą rodytas - 2014 m. gruodžio 20 d.

Projektą iš dalies finansuoja - Lietuvos kultūros taryba ir Lietuvos kultūros ministerija