Geltonų Plytų kelias

Muzikinis filmas vaikams
L. Franko Baumo pasakos „Ozo šalies burtininkas" motyvais

1993 / rež. Aidas Giniotis ir Asta Einikytė

„Geltonų Plytų kelias" - Keistuolių teatro spektaklio „Smaragdo miesto burtininkas" ekranizacija, pasakojanti apie mažą mergaitę Doroti, kurią didžiulė audra, sukelta piktosios burtininkės Gingemos, nuskraidino iš gimtojo Kanzaso į tolimą, paslaptingą ir nepažįstamą šalį. Apie nuotykius, patirtus keliaujant į Smaragdo miestą Geltonų Plytų keliu. Apie tris būtybes - Šiaudinę kaliausę, Geležinį medkirtį, Bailųjį liūtą - ir jų karščiausius troškimus. Apie troškimų išsipildymą ir nelaimingąjį apgaviką - Smaragdo miesto burtininką.

Čia rasite ir trumpą filmuką apie tai, kaip buvo kuriamas „Geltonų Plytų kelias". Kokius išbandymus teko patirti aktoriams. Kaip pirmąkart Lietuvoje panaudoti kompiuteriniai efektai. Sužinosite daugiau filmavimo paslapčių. O išgirdę visų mylimas daineles, galėsite kartu padainuoti.

Kartu su filmo veikėjais linkime karščiausių troškimų ir gražiausių svajonių išsipildymo. Juk, kaip sako Doroti, „tik svarbu labai norėti, pasistengt ir tikėt."

režisierė ASTA EINIKYTĖ vaidina IEVA KŪRYTĖ ILONA BALSYTĖ ROBERTAS ALEKSAITIS DARIUS AUŽELIS ANDRIUS KANIAVA AIDAS GINIOTIS scenarijus AIDAS GINIOTIS ANDRIUS KANIAVA muzika AIDAS GINIOTIS ANDRIUS KULIKAUSKAS operatorius VYTAUTAS VYŠNIAUSKAS dailininkė SIGITA DUBAUSKIENĖ prodiuseris HAROLDAS MACKEVIČIUS leidybos vadovė DAIVA VAITEKŪNAITĖ

Prekyba:

Keistuolių teatro videoprodukcijos galite įsigyti 0,5 val. prieš kiekvieną Keistuolių teatro renginį renginio vietoje, taip pat, muzikos prekių parduotuvėse, didžiųjų prekybos tinklų muzikos prekių skyriuose, degalinėse.

Prekyba internetu - svetainėje „Patogu pirkti".