Lūžių ir pasikeitimų metai. Iš "reguliaraus" repertuaro galutinai pasitraukia Robertas Aleksaitis, kurį vėliau sutiksime tik kai kuriuose stacionaro spektakliuose ir proginiuose teatro renginiuose.

Po kasmetinio "Zenonas'97" teatrą palieka direktorius Haroldas Mackevičius. "Aš padariau viską, ką galėjau, toliau nebežinau", - pasakys išeidamas ir liks garbingu daugelio Keistuolių teatro darbų bendraautoriumi. Metų bėgyje teatrą paliks ir Darius Miniotas, aktorius ir vienas aktyviausių teatro kūrybinių idėjų generatorius. Likę teatre Ilona Balsytė, Darius Auželis, Aidas Giniotis ir Andrius Kaniava, padedami studentų, toliau veš ant savo pečių repertuarinį krūvį, nuvažiuos viešnagėn į Zalcburgą su spektakliu "Aukštyn kojom", su "Laiminguoju Hansu" laimės prizą už geriausią dramos spektaklį festivalyje "Teatrai - vaikams", priims į teatrą naują direktorių ir sulauks naujos aktorių kartos atėjimo. Bet iki tol - vėl gastrolės po Lietuvą ir neįtikėtina ramuma, lydinti per ramius laukus važiuojantį Keistuolių teatro mėlyną autobusiuką. Aktoriai ramūs, jokių intrigų. Nebent kova dėl populiarumo tarp aktorės Ilonos, vaidinančios skraidantį paršiuką Keistuolių teatre, ir artistės Balsytės, vaidinančios Angelę "Giminių" seriale... Ramybė prieš audrą.

Audra teatro gyvenime ir repertuare prasideda rudenį, kai Keistuolių teatre, suvaidinę penkis diplominius spektaklius, palaiminti kurso vadovės N.Gelžinytės ir komisijos pirmininko L.Noreikos, praturtėję Vilniaus universiteto diplomais, į teatrą ateina dirbti jaunieji aktoriai. Tai leidžia formuoti naujos kokybės repertuarą, daugiau dėmesio skiriant ne tik vaikams. Tokios politikos imasi ir naujas teatro direktorius Aristidas Balčėtis.

Spalio mėnesį pasirodo A.Giniočio režisuotas miuziklas "Liūdnojo Vaizdo riteris", kuriame užimta visa teatro trupė, kūrybinėms galioms sustiprinti į spektaklį kviečiamas vienas teatro įkūrėjų S.Jačėnas.
Lapkričio mėnesį pasirodo pirmas jaunųjų Keistuolių video filmas "Zuikio paveikslėliai", režisuotas A.Einikytės, ir to paties pavadinimo spektaklis vaikams.

Gruodžio mėnesį į repertuarą įtraukiamas N.Gelžinytės režisuotas diplominis jaunųjų spektaklis "Žuvėdra". Čia galima susipažinti su naujais veidais Keistuolių teatre.