KEISTUOLIŲ TEATRO KŪRYBIŠKUMO DIENOS STOVYKLA 2019 m.

Kaip ir ankstesniais metais, šią vasarą Keistuolių teatras kviečia vaikus pažadinti savo kūrybines jėgas ir atrasti netikėtus savo sugebėjimus dienos kūrybiškumo stovykloje.

 

Šį sezoną Keistuoliai keičia stovyklos buveinę: užsiėmimai vyks nebe teatro erdvėse, o nuostabioje vietoje gamtos apsuptyje - Skirgiškėse, Valdorfo Žaliosios mokyklos teritorijoje. Dienos stovyklos metu orientuosimės į aktyvų, kūrybišką ir nuobodžiauti neleidžiantį darbą su puikiai pažįstamais scenos veidais - profesionaliais aktoriais bei pedagogais: Vaidotu Žitkumi, Benita Vasauskaite, Justu Terteliu, Eimantu Bareikiu ir Jurgiu Marčėnu.


Šioje stovykloje ypatingą dėmesį skirsime vaikų pažinčiai su savo pačių galimybėmis, dar neatrastais įgūdžiais ir talentais bei neribota fantazija. Penkių dienų intensyvūs kūrybiniai užsiėmimai leis vaikams susitelkti į turiningą kūrybinę veiklą, leidžiančią išmėginti savo jėgas kuo skirtingesnius gebėjimus ugdančiose srityse. Nauja stovyklos vieta leis vaikams šias veiklas vykdyti gryname ore ir naujose atvirose erdvėse, o dinamiški užsiėmimai neleis nė minutei įsigalėti nuoboduliui: tokia stovykla - toli gražu ne vien smagus laiko praleidimo būdas, bet ir didelę asmeninio tobulėjimo naudą suteikiantis reiškinys.

 

Tęsdami didelio pasisekimo sulaukusį praėjusių metų eksperimentą, vyriausios amžiaus grupės stovyklautojus - vyresniųjų klasių moksleivius - ir vėl pakviesime į kūrybinių dirbtuvių principu vyksiančius užsiėmimus, kurie leis stovyklos dalyviams išbandyti save pilnaverčiame eksperimentiniame kūrybos procese ir įsitikinti, kaip teatrinės praktikos gali pasitarnauti kasdienybėje žengiant į suaugusiųjų pasaulį.

 

Skirtingu laiku pakviesime skirtingo amžiaus vaikus - taip stovyklos programą galėsime labiau orientuoti į atskirų amžiaus grupių interesus bei gebėjimus:

 

liepos 1-5 d. - 9-11 metų,

 

liepos 8-12 d. - 12-14 metų,

 

liepos 15-19 d. - 15-18 metų.

 

Kviečiame nedelsti ir registruotis į stovyklą jau dabar!


Sekite naujienas Facebook paskyroje.

 

Daugiau informacijos čia.

 

Projektą dalinai finansuoja Lietuvos Kultūros Taryba

 Naujienų prenumerata